fbpx

Oil-Free Fryer

50% ZĽAVA: Pri platbe na dobierku

Nová fritéza, ktorá smaží zdravo a ľahko bez oleja alebo pridaného tuku

INAJPREDAJNEJŠIE

Recenzie ★★★★★ 4.8/5

POSLEDNÉ 4 KUSY K DISPOZÍCII

Využite teraz 50% zľavu len za

99€

namiesto 189€

Oil Free je nová vzduchová fritéza, ktorá vám dáva slobodu fritovať bez pridaného oleja alebo tuku a bez zápachu po celej kuchyni a všetkých vašich vyprážaných jedlách.

 

Jej tajomstvom je inovatívna technológia AIR-FRY s tryskami horúceho vzduchu, ktorá zaručuje chutné, chrumkavé vonkajšie a mäkké vnútorné vyprážanie.

 

Už sa nemusíte obávať nadbytočných kalórií. Vložte potraviny do koša (veľký 4 litre) a vyberte čas a jeden z 5 rôznych režimov prípravy odporúčaných v návode.

Používajú talianske rodiny, ktoré sa chcú stravovať zdravo a ľahko bez toho, aby sa vzdali chutných vyprážaných jedál.

RECENZIE

Hodnotenie zákazníkov 4.8/5 ★★★★★

5 stelle
4 stelle
3 stelle
2 stelle
1 stella

Anna Maria Bul***

“Odporúčal mi ju priateľ, rozhodla som sa kúpiť si aj túto fritézu, ľahko sa v nej pripraví akýkoľvek pokrm. Je to neuveriteľné, malá investícia do zdravia bez vplyvu na kvalitu jedla."

Franco Caregn***

"Prišla s jednodňovým oneskorením. Mojej manželke sa veľmi páči. Pred pár dňami nám ho dala ako darček a už nám v ňom vyprážala hranolky, grilovala klobásky a hamburgery. Mám pocit, že ho môžem odporučiť každému."

Vanessa De Do***

"Zakúpené pred mesiacom a používané prakticky každý deň. Dá sa v ňom variť všetko, od zemiakov po kuracie mäso, od rýb po zeleninu. Jedlo vychádza chrumkavé a čas varenia je pomerne rýchly."

AFFRECTED

Ponuka je ešte krátko aktívna. Žiadna platba vopred. Kuriérovi zaplatíte, keď vám ich doručí domov.

Využite teraz 50% zľavu len za

99€

namiesto 189€

POSLEDNÉ 4 KUSY K DISPOZÍCII

Vnútri balíka nájdete kartičku so všetkými našimi kontaktnými údajmi, aby ste nás mohli kontaktovať a získať akékoľvek potrebné informácie.

Completa l'ordine qui sotto per riceverlo con il 50% di SCONTO

[contact-form-7 404 "Non trovato"]

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Môžem dostať pomoc pred objednaním?

Samozrejme! Ak ste ešte nevyplnili objednávkový formulár a nie ste rozhodnutí, ako postupovať, pred nákupom vás bude telefonicky kontaktovať jeden z našich operátorov, ktorý vám zodpovie všetky vaše otázky.

Ako nakupujete?

Je to veľmi jednoduché, stačí vyplniť objednávkový formulár a zástupca spoločnosti vás bude kontaktovať, aby odpovedal na vaše otázky a potvrdil zásielku.

Môžem zaplatiť na dobierku?

Áno, pre vaše pohodlie a bezpečnosť ponúkame platbu pri doručení, môžete zaplatiť priamo kuriérovi, keď príde k vám domov.

Aké sú dodacie lehoty?

Zvyčajne kuriér doručuje do 2-3 pracovných dní

Copyright © 2021
Privacy Policy | Cookie Policy | Termini e condizioni

Disclaimer: i prodotti consigliati su questo sito sono venduti in affiliazione, pertanto questo sito non è né il produttore, né il venditore ufficiale di ogni singolo prodotto che potrete trovare all’interno del nostro sito. Pertanto per eventuali richieste di rimborsi o altri problemi su prodotti acquistati tramite questo sito dovrete sempre fare riferimento ai del venditore ufficiale. Noi saremo comunque disponibili per aiutarvi e darvi supporto.

I prodotti sono recensiti a scopo informativo: non è possibile in nessun modo garantire risultati certi, le possibilità di riuscita di qualsiasi risultato variano da cliente a cliente. Questo blog non rappresenta una testata giornalistica in quanto viene aggiornato senza alcuna periodicità. Non può pertanto considerarsi un prodotto editoriale ai sensi della legge n. 62 del 7.03.2001. Alcune immagini presenti sul blog sono state trovate sul web, qualora crediate che possano ledere i vostri diritti, comunicatecelo e tempestivamente verranno tolte.